پربیننده ترین مطالب

ارسال حواله یوان، شخصی، شرکتی


یوان چین یکی از معتبرترین ارزهای جهان است. چین با سیاست اقتصادی دو دهه اخیر خود با تقویت پول ملی این کشور محاربه پایاپایی با ارزهای معتبر همچون دلار و یورو داشته است.

ارتباط دوجانبه ایران و چین، ارتباطی تنگاتنگ با سابقه‌ای به درازای تاریخ دو کشوراست.   که در مسیر اروپا و کشورهای پرت از چین، از ایران می‌گذشت، نشان از این ارتباط است. در ساله‌ای اخیر بنا بر سیاست دولت‌های دو کشور، ارتباطات مالی، کالایی، تجاری و سیاسی افزایشی چشمگیر داشته. ارسال یوان، شخصی، شرکتی به چین با هدف ارسال و دریافت بهتر و سریع‌تر مبالغ مورد نیاز مشتریان در دستور کار ونداست. در بقیه با ما باشید.

برای انتقال سرمایه از ایران به چروک راه‌های متفاوتی وجود دارد. ما تمامی این مسیرهای فرستادن را همراه با تیم مجرب و کارآزمده خود، بارها پیموده و آماده ارسال هر سنخ یوان و پرداخت آنلاین یوان به چین هستیم. چه شما شخصی باشد و چه شرکتی. در ادامه این مطلب راه‌های متفاوت یوان را بررسی می‌کنیم.

صلح بانان اس کی و ژنرال یوان

انجام یوان | ارزانترین یوان بدون کارمزد -

یکی دیگر از این روش‌ها، مبادرت از طریق صرافی‌های مجاز با مجوز قانونی از طرف دولت است. تجار می‌توانند با افتتاح حساب در یکی از بانک‌های چینی، به آسودگی از صرافی بخواهند مبلغ درخواستی را به حساب مورد نظر واریز نماید. صرافی‌ها می‌توانند از طریق حساب‌هایی که در بانک‌های چینی، خصوصاً بانک کونلون، دارند و  با یک انتقال چهره سهل از حساب به حساب، مبلغ درخواستی مشتری را در اسرع وقت به حساب مورد نظر تجار واریز نمایند. اگر تاجر و صرافی در یک موسسه اقتصادی حساب داشته باشند و یا اگر اعمال شده به یوان باشد، آن فصل این ‌‌‌‌ یوان بدون کارمزد خواهد بود. ولیکن اگر بانک‌‌‌ها متباین باشند یا به دلار یا یورو انجام شود، مبلغ اندکی در ازاء انتقال مربوط به بانک یا تبدیل سعر از سوداگران کسر خواهد شد.

برای ارسال ‌‌‌ یوان می‌توان از روش‌های سوئیفت و وسترن یونیون هم استفاده کرد.

انجام ارسال حواله ارزی به چروک ، حواله یوان به چین یوان | ارزانترین یوان صرافی با وانیکس -

یکی از مزایای انتقال یوان، کارمزد کمتر آن خویشی به سایر ارزها است. در واقع به‌قصد انتقال ارزهایی چون دلار، پوند و یورو، افراد باید کارمزد بیشتری را پرداخت نمایند. همین موضوع وسیله شده تا هزینه‌های انتقال افزایش پیدا کند.

 اما یوان با کارمزد کمتر باعث کاهش هزینه‌ها نیز شده است و این کارمزد کم شایسته تشبیه با دیگر ارزها نیست. البته این نکته قابل ذکر است که ارسال یوان صرافی با وانیکس با توجه به بانک، نوع حساب و مبلغ، کارمزد متفاوتی دارد و ضرور است تا افراد درمورد آن اطلاعات و دانش لازم را داشته باشند.

 ‌های دیگر در زمان حدودی آشکار ۳ تا ۵ یوم (به طور غیردقیق بوده و موقوف به تعطیلات کشور مقصد این دوران متفاوت خواهد بود) برای آنکه رخسار در شمار گیرنده قرار بگیرد نیاز است. اما نکته مثبتی که درمورد یوان وجود دارد، سرعت انجام آن است.