پربیننده ترین مطالب

باربیکیو ذغالی


ذغالی تولید انحا و اقسام مختلفی دارند که هر کدام کارایی مخصوص خود را دارند.در این مقاله با ما باشید تا شما را برای خرید یک ذغالی درجه یک همراهی کنیم. انواع گوناگونی دارد که در این مقاله در مورد آن صحبت میکنیم

یکی از انواع های باغی کباب پز ذغالی می باشد .

کباب پز ذغالی در واقع یک محصول قدیمی و کلاسیک است . به دلیل استفاده از زغال در این نوع بریان پز ، غذای پخته شده طعم بهتری معلوم می کند .

بسیاری از افراد طعم کباب پخته شده بر روی ذغال را ، به طعم کباب پخته شده بر روی گاز ترجیح می‌دهند . یکی از براهین این موضوع طعم دودی مطبوعی است که به وسیله ذغال ، در غذا ایجاد می شود .

همچنین هضم بریان پخته شده بر روی ذغال آسان تر رخ می گیرد . کباب پز ذغالی دارای ابعاد بس گوناگون و متنوعی است .

گازی و ذغالی تاج

باربيكيو گازي ذغالي | زیباترین -

پخت چست و یکنواخت انواع مواد خوراکی با این ها به بهترین شکل انجام می‌شود و قابلیت‌ها و ویژگی‌های متعددی هم در آنها تعبیه شده است. به طور مثال چندی از مدل‌ها دارای تن‌پوش یا در هستند که به مدت پخت می‌توانید درِ را بسته تا عمل پخت سریع‌تر ارتکاب شده و همچنین دود نتیجه از کباب کردن شما و مهمانانتان را آزرده نکند.

بر خلاف زغالی، زمان پرداخته سازی بسیار مختصر است و نیازی به منتظر ماندن به‌قصد گرم شدن آن نیست. همچنین دردسرهایی چون روشن کردن زغال و پخش شدن خاکستر را نیز در این مدل‌ها نخواهید داشت.

کابینت و  قفسه‌هایی که در برخی از مدل‌ها مشاهده می‌شود نیز یک ویژگی خوش و کارآمد به آمار می‌آید که حس راحتی بیشتر در هنگام استفاده از گازی را داشته باشید. این قفسه‌ها که در بالای جایگاه پخت قرار دارند محل خوبی برای گرم ماندن کباب‌های ساخته شده هستند.

گازی ذغالی | زیباترین ذغالی -

قیمت ذغالی به نسبت گازی بسیار پایین تر می باشد .

به دلیل استفاده از نازل ها و شعله پخش کن های مختلف قیمت گریل گازی بسیار بالاتر می باشد .

ولی کباب پز ذغالی طراحی ساده ای دارد و به همین دلیل قیمت پایین تری دارد .

به همین دلیل دارای وزن پایین تر می باشد و جابجایی آن آسان تر است .

وجود یک تهویه زیبنده برای در مکان های سرپوشیده فرض می باشد . وافور و گازهای به وجود آمده در می تواند علت رنج شما در یک فضای سرپوشیده شود . همچنین استفاده مداوم از در فضای سرپوشیده می تواند موجب کاهش اکسیژن شود .

این موضوع می‌تواند برای افرادی که در آن فضا حضور دارند بسی خطرناک باشد . به همین بلد اگر در یک فضای سرپوشیده از یک باربیکیو گازی و ذغالی استفاده می‌کنید . حتماً باید یک تهویه مناسب برای فضا در نظر بگیرید .