پربیننده ترین مطالب

وزارت امور خارجه: خلع سلاح هسته‌ای کره تغییری نمی‌کند.


نوشته بیون دوک کان

واشنگتن، 13 دسامبر (یونهاپ) - سخنگوی روز سه شنبه، ایالات متحده به خلع سلاح هسته ای کره با جزئیات پایبند است و این تغییر نمی کند.

ند پرایس، سخنگوی لاگنیاپ کره به اقدامات تحریک آمیز آن اشاره کرد.

"ما به موجب آن اشاره کردیم که در این دولت اقدامات گسترده ای را نسبت به کره شمالی انجام داده ایم.
" یک جلسه توجیهی با اشاره به نام کره، کره خلق.

"در پس از آن بررسی، ما اعتراف بدون استثناء خلع سلاح هسته ای موجود کره ای را به عنوان هدف اصلی ما شناسایی کردیم، و مانند همتای کره ای ما و زبان ما، تغییر نمی کند، " افزوده شد.

سخنگو اظهارات کره ای کره ای کیم گان بود، که سئول خلع سلاح هسته ای این کشور را یک سال تجدید نظر کرد.

کیم آ.
همتای آمریکایی او، سونگ کیم، و همتای ژاپنی، تاکهیرو فوناکوشی، جاکارتا، جایی که کره ای آمریکا پشت به پشت برای سفیر ایالات متحده است.

اصرار داشت که جاکارتا بر اقدامات سختگیرانه بین سه کشور برای خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره تاکید کرد، که چگونه ایالات متحده به متحدان آسیایی خود پایداری می بخشد.

دوشنبه.
نمایندگانی که در کنار آن حضور داشتند، پس از آن سه کشور تحریم‌های خود را علیه افراد و نهادها و برنامه‌های کره اعلام کردند.

"آنها تحریم‌هایی را که دسامبر کره شمالی را هدف قرار داده بود، بررسی کردند و بر ابزارهای آزادی بی‌ثبات‌کننده بالستیک و بی‌ثبات‌کننده کره شمالی تاکید کردند.
برنامه های تسلیحاتی" این نشست.

کره در سال جاری 63 موشک بالستیک دارد، کتابی معمولی که بیش از 25 موشک است.
دوشنبه اروپایی.

«این که متحدان ما افزودنی را به کره شمالی القا می‌کنند، ما را تحسین می‌کنیم»، پرایس افزود: «ما متحدان و شرکای همسایه‌ای هستیم که DPRK یک حساب است.
"

bdk@yna.
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط (LEAD) فرستادگان هسته ای کره جنوبی، آمریکا و ژاپن مذاکرات کره شمالی جاکارتا (LEAD) ایالات متحده دفتر ساحلی کره شمالی، سایرین فساد، نقض حقوق را تعیین می کند.
آمریکا برنامه تسلیحاتی 3 مقام کره شمالی را تحریم کرد (دوم دوم) کره جنوبی افراد را تحریم کرد، هفت آژانس N.
K.
تست ICBM