پربیننده ترین مطالب

ساخت سوله


مرجع طراحی و و برپایی انواع سوله ، کانکس ، اسکلت و سازه فلزی ، فروش و نصب و اجرای ساندویچ پانل ( پنل ساندویچ سقفی – ساندویچ پانل دیواری – ساندویج پانل سردخانه ای – ساندویچ پانل اتاق تمیز – پانل ساندویچ پیچ مخفی – ساندویچ پانل سوله ای – ساندویچ پانل کانکس– ساندویچ پانل آلوزینگ ) – ساندویچ پانل ماموت ( ورق آلوزینک یا گالوانیزه و فوم عایق پلی یورتان، آبرو فلاشینگ و ….

۱- بخش زیادی از پروفیل ها از بهر درب و پنجره های آهنی بکار می رود. به شکل گروهی ، پروفیل ها از شماره ۱ الی ۷ (از منظر سایز و مشخصه ها ) تقسیم بازداشت شده اند که قابلیت استفاده در پنجره ها و چهارچوب را دارند.

۲- پروفیل هایی به روی مستطیل و مربع هستند که مقاطعی کوچک دارند و برای نرده های فلزی برای درب و پنجره های مان ها و منازل، کنار راه پله ها و و نیز نرده کشی در حدود اطراف دیوارهای کارخانجات و زمینهای محدود شده و نرده پیاده روها و خیابانها استفاده می شوند.

مراحل تولید و سوله UBM - سوله سقف سازه قوسی

یک سوله | شرکت ساخت سوله سوله صنعتی و سوله سازی -- سال 1400

قیمت این مدل از سوله ها به نسبت دو الگو قبلی متفاوت است. از سوله های یو بی ام در پاره‌ای از شرایط و کاربردهای خاص استفاده می شود. در واقع این سوله ها کاربرد بیشتری ندارند.

برای سوله یک سری عوامل دخالت دارند. دقت کنید که ارزش سوله سازی در سال 1401 به نسبت سال گذشته تغییراتی داشته است. مثلاً متریالی که به‌جهت پوشش سقف سوله به کار می رود از موارد پراهمیت بر قیمت شمار می شود. از سوی دیگر متریالی که در پوشش دیوار سوله ارتکاب می شود گرانتر از سال گذشته است. برای سوله نیاز به برپایی جرثقیل خواهد بود. این موضوع خود بخشی از قیمت را شامل می شود. اینکه قصد دارید چه تعداد طبقات را اجرا کنید از دیگر مواردی است که می بایست مدنظر قرار دهید. تعداد اشکوبه‌ها به‌قصد سوله به نوبه خود اهمیت زیادی دارد. موضوع خطیر دیگر مرتبط به ار خیلی سوله است. سوله سازی و ار کلی سوله به نوبت خود بر اساس تجهیزات و جهاز اجرایی در نظر دلتنگ می شود. همینطور سنخ کاربری سازه نیز مهم است. فکر می کنید سوله متری چند محاسبه می شود؟

سوله سبک در مشهد | بهترین سازمان‌های دخیل در صدور و تایید جواز سوله -

مراحل قانونی سوله این‌اندازه مرحله است که به صورت کلی به آن نگاهی می‌اندازیم:

همانگونه که گفتیم اولین قدم شما قبل از خرید زمین، سوله، موتور وسایل و غیره اخذ مجوز سوله می‌باشد. یعنی شما کنار از اینکه سوله یا تجهیزاتی را خریداری کنید باید اجازه تأسیس داشته باشید. به‌خاطر این امر شما الگو توجیهی را تهیه می‌کنید و آن را به موسسه مربوطه‌ای که باید از آنجا مجوز سوله را دریافت کنید، عرضه دهید. نهاد و یا سازمانی که جواز سوله را برای شما صادر می‌کند خویشی به کسب و پیشه و شغلی دارد که می‌خواهید داشته باشید. اگر به دنبال تولید هستید با وزارت صنعت، معدن و معامله سر و کار دارید. اگر به دنبال تولید محصولات کشاورزی هستید، با حکومت غزا کشاورزی سروکار دارید و چنانچه می‌خواهید وارد حوزه گردشگری و صنایع دستی شوید باید از وزارت صنایع دستی و گردشگری اقدام کنید. بر همین اساس پس از تصمیمی که می‌گیرد طرح توجیهی را تهیه و به هر کدام از نهادهای مربوطه ارائه دهید. طرح توجیهی که شما ارائه می‌دهید یک طرح اولیه و کلی است که امارت می‌دهد شما می‌خواهید چگونه مراحل سوله را انجام دهید و از چه ماده‌ها و مصالحی برای چه نوع کاربری و با چه هدفی، استفاده خواهید کرد. بر همین اساس در این زمینه حتماً از کارشناسان و تیم شغلی مشاوره بگیرید و کار را به آن‌ها بسپارید.